VOIP تلفن سانترال دسته‌بندی نشده

VOIP

ارسال شده توسط مدیر سایت

مرکز تماس ویپ ابری چیست ؟ یکی از راهکارهای ارائه ویپ استفاده از سرویس بر پایه cloud می باشد.تجهیزات و مدیریت سرویس از طریق یک ارائه دهنده سرویس ویپ میزبانی می شود.این راهکار توسط تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.با انتخاب این گزینه، اساسا سرویس های صوتی همانند یک تلفن سنتی،برون سپاری می شوند.زمان اضافه به منظور نگهداری از سیستم برای کاربران این نوع از سرویس مورد نیاز نمی باشد. مرکز تماس ابری در حقیقت بدون نیاز به سرور سخت افزاری و هزینه های مربوط بـه اتاق سـرور، کولیـنگ، برق و انـرژی، UPS، رک، محفظه نگهداری تجهیزات و… می تواند تماس های شما را با کمترین هزینه مدیریت کند. این گزینه به طور معمول از گزینه های دیگر گران تر، ولی نسبت به سرویس تلفنی سنتی، ارزان تر می باشد.با سرمایه گذاری بیشتر کاربران در این مسیر، تماس هایی با کیفیت بالا، سرویسی پایدار(به عنوان مثال در حین خاموشی کامپیوتر و یا اجرا نشدن نرم افزار ویپ، سرویس ویپ از کار نمی افتد)و احساس استفاده از یک تلفن سنتی، ارائه خواهد شد.

ویپ از تکنولوژی شبکه داخلی به جای شبکه های تلفنی سنتی برای برقراری تماس استفاده می کند ، به عبارت ساده تر ، ویپ یک سرویس تلفنی در بستر شبکه می باشد .

امروزه نیاز به سیستم های تلفنی مبتنی بر IP، به شدت افزایش یافته است و این سیستم ها به طور گسترده ای برای کسب و کارهایی که روزانه با حجم زیادی از تماس ها درگیر می باشند، محبوبیت یافته است.این سیستم وعده ی ارائه مزایای زیادی در رابطه با ذخیره کردن و کاهش هزینه ها در بردارد و در این میان قابلیت برقراری ارتباط راحت تر و موثر تری را ارائه می دهد.همچنین با ادغام آن با نرم افزارهای موجود در سازمان ها،هرگونه فرایند فروش قابل تصوری،آسان خواهد شد. نرم افزار ویپی با ارائه راهکار هوشمند تماس سعی در بهبود فرآیند فروش و سودمند تر شدن آن کرده است. امروزه تصور شرکت ها بدون سیستم ویپ و هوشمند ، امری سخت و غیر ممکن می باشد .بسیاری از کسب و کارها به این امر پی برده اند که با یکپارچه سازی سیستم های ویپی و سیستم های مشتری مدار از جمله نرم افزار  crm به منظور ایجاد سرویس های منتخب مزایای زیادی را در بر خواهد داشت .

در صورت انتخاب این گزینه چند چیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

  • راهکارهایی برای  مقرر کردن تماس های اضطراری
  • درجه پشتیبانی فنی و سطح کاری ارائه دهنده این سرویس
  • جلوگیری از برنامه های بلند مدت یا برنامه هایی بدون تاریخ پایان
  • وجود توضیحات روشن در رابطه با ویژگی ها و هزینه های سرویس
  • بررسی ارضا شدن نیاز های کسب و کار به کمک ویژگی های پیشنهادی
  • واضح بودن میزان شارژ،هزینه ها و گزینه های پرداختی در سرویس های ابری
  • بررسی اینکه آیا ارائه دهنده سرویس از پروتکل ها و محیط های سورس باز، به منظور توسعه استفاده می کند یا خیر، این امر امکان توسعه و افزایش ویژگی های سرویس را در گذر زمان به کاربر ارائه می دهد.

برچسب ,

  • آگوست 14, 2019

نوشته شده توسط مدیر سایت

دیدگاه بسته شده است