سیستم تلفنی ایزابل

VOIP

سیستم تلفنی ایزابل

ارسال شده توسط مدیر سایت

سیستم تلفنی ایزابل در حال حاضر جانشین قدرتمند سیستم تلفنی الستیکس و در صدر محبوب ترین سیستم تلفنی هـای کد بـاز جهـانی مطـرح می بـاشد. این سیستم جـامع در واقع پیشرو نوین و ثابت قدم دستاوردهای اخیر در حوزه ارتباطات مبتنی بر ویپ می باشد و توانسته ظرف مدت کوتاهی مخاطبان خود را در اقصی نقاط جهان بخصوص داخل ایران جلب نماید. با ایزابل می توانید یک سیستم تلفنی ویپ VoIP یا همه امکانات را راه اندازی کنید. نکته مهم این است که باید تمام بخش های آن را به صورت مهندسی و با جزئیات بیاموزید.

 

آشنایی با ایزابل :

ایزابل یک نرم افزار مآخذ آزاد است که یک پلتفرم واحدی را جهت برقراری و مدیریت ارتباطات یکـپارچه عـرضه می دارد. این نـرم افـزار پیـرو سیستم تلفنـی نسل پیشین خود الستیکس همچنان بـرپـایه استریسک بنـا نهـاده شده یا به بیان حـرفه ای تر اسـتریک هسته اصـلی و مرکزی ایـزابل را بـا تبدیل این نـرم افزار به یک PBX جـامع با وظایف متعدد و بهره گیری از یک دیتابیس سرور قدرتمند تشکیل می دهد.

سیستم تلفنی ایـزابـل توسط گـروهی از افــراد متخصص و بـرنامه نویسـان متبحر در اقصـی نقاط کشورهای مختلف که تحت عنوان Issabel Corp فعالیت خود را گسترش دادند، برنامه ریزی و توسعه گردیده است.

این تیم حـرفه ای بـا فعـالیت سخـت کـوشانه و ایــده های خلاقـانـه بـا بـررسی نیــازها و دستـاوردهای پیش رو در حـوزه ارتباطات، پیشروگام های مستحکم و اهداف بزرگتری در عـرصه نـوآوری هــای Open Source بـا محصـول جدید و محبـوب خود در سطح جهـان می باشند. با تکیه بر دانش و تجربیات اندوخته سالیان در توسعه این گروه از تکنولوژی های ارتباطی، بستر مناسبی را در راستای حفظ و بهبود کیفیت سیستم های ارتباطی یکپارچه میسر می سازد.

 

ماموریت ها :

ارائـه راهکـارهای منعطف و خلاق بـا بـالاترین سطـوح کیفی مبتنی بـر دستـاوردهای Open Source همگام با نیاز های رو به رشد دنیای تکنولوژی و درخواست های نامحدود همکاران، مشتریان و توزیع کنندگان با امکان دستیابی و پوشش همه جانبه مقاصد ارتباطی در مشاغل و کسب و کارهای تجاری جدید با قابلیت هایی بسیار وسیع تر تماما جزو اهداف نزدیک و تعریف شده در سرفصل های کاری تیم حرفه ای توسعه دهنده ایزابل می باشد.

عرضه یک سیستم عامل امن بعنوان یک مرجع قابل استناد با کارایی رضایت بخش و موثر در جایگاه مقایسه با طرح ریزی پلان و استراتژی های بزرگ تجاری، ساختار های سازمان یافته و پشتیبان در سطح بزرگ جهانی در معرض نمایش قراردادن قدرت سیستم های Open Source از دیگر اهداف مهم در اولویت تیم توسعه دهنده ایزابل به شمار میرود.

 

امکانات و ویژگی ها:

اگر در جستجوی یک سیستم تلفنی مناسب با جدیدترین امکانات و قابلیت های گسترده بدون پرداخت هزینه گزاف در سازمان خود هستید…اگر در سازمان و مجموعه شما افرادی فعالیت می کنند که بنا به حیطه وظایف و چارچوب های کاری مجبور به مهاجرت و جابجابی مداوم از محل کار خود هستند کارکرد با سیستم تلفنی ایزابل را به شما پیشنهاد می کنیم.

گزیده ای از مشخصات و ویژگی های حرفه ای سیستم تلفنی ایزابل به شرح زیر می باشد:

– تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در برقراری ارتباطات

– برنامه رایگان

– Open Source (ایزابل یک نرم افزار مآخذ آزاد تحت مجوز GPL می باشد)

امکان ایجاد تغییر ، تکثیر و انتشار نرم افزار آزادانه و بدون نیاز به کسب مجوز مقدور می باشد.

یکی از اهداف آتی در سیستم تلفنی ایزابل حفظ ویژگی Open Source بودن آن است.

– توسعه و پشتیبانی بی وقفه

به روز رسانی و تجهیز سیستم تلفنی ایزابل همواره با جدیدترین پارامترها و تمهیدات امنیتی صورت می گیرد.

سیستم تلفنی ایزابل با بهره گیری از آخرین نسخه سیستم عامل CentOS7 لینوکس تولید و عرضه گردیده است.

– سهولت پیاده سازی و کاربرد

قابلیت دسترسی به محیط تنظیمات وب بدون محدودیت و در نقطه امکانپذیر می باشد.

سهولت انجام تنظیمات و عملکرد با طیف وسیعی از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری دیگر برند ها فراهم گردیده است.

 

ویژگی های جدید و متمایز:

پشتیبانی از ماژول کال سنتر

پشتیبانی از ماژول وب کنفرانس

اضافه شدن ماژول منحصر بفرد مدیریتی FOP 2 (Flash Operator Panel) و نرم افزار Asternic (Call Center)

مدیریت تحت وب نرم افزار امنیتی قدرتمند Fail2Ban

امکان مسدود نمودن ترافیک کشورهای مختلف بر اساس مشخصه آدرس IP در کشورهای مختلف

ماژول های جدید فایروال

تامین و استقرار امنیت

امکان فیلتر نمودن ایمیل های Spam در سیستم تلفنی ایزابل

برچسب , , ,

  • جولای 4, 2024

نوشته شده توسط مدیر سایت

دیدگاه بسته شده است